Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey

Delay Geciktirici ile Mutlu Bir Cinsel Yaşam

Nedir?

                Erken boşalmak, birçok erkeğin korktuğu ve ne yazık ki başına geldiği bir problemdir. Dünya geneline bakıldığında erkeklerin yarısından fazlasında bu problem görülmektedir. Bu oran ülkemizde daha da artış göstermektedir çünkü cinsellikle tanışma yaşı oldukça yüksektir. Bu problemin çözümü üzerine yıllardır yapılan araştırmalar, kalıcı olarak bir çözüm üretemese de etkili formüller ortaya çıkmıştır. Bunlardan en etkili olanlarından biri de Delay 48000 geciktirici sprey olarak karışımıza çıkmaktadır. Bu ürün sayesinde anında etki hissederek erken boşalma sorunu yaşamadan cinsel birliktelik yaşayabilirsiniz. Kaybolan özgüveninizi geri kazanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

                Kullanım açısından oldukça pratik olan Delay 48000direkt olarak penis yüzeyine uygulanmaktadır. Cinsel birliktelikten 5 ila 10 dakika önce penis yüzeyiniz kaplayacak şekilde tüm penise püskürtmeniz ve emilmesini beklemeniz yeterlidir. Bu şekilde uygulandığında anında etki edecektir ve etkisi uzun süre devam edecektir. Ürünün vajina üzerinde bir etkisi yoktur ve bu nedenle kadınlar tarafından geciktirici bir ürün kullandığınız anlaşılmaz. Gönül rahatlığıyla dilediğiniz her an kullanabilirsiniz.

İçerik   

Erken boşalma sorununa etkili bir çözüm sunan Delay 48000içerisinde kimyasal ve sentetik bileşen barındırmamaktadır. Tamamen bitkisel içeriklidir ve sağlıklı bir ürün olma özelliği taşımaktadır. Dünyanın tamamından özenle seçilen bitkiler, uzmanlar tarafından hassas ve dengeli bir şekilde bir araya getirilmiştir. 18 yaş üzeri herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey

7 Zeytin 1 İncir Ne İşe Yarar?
Doğal bir kür olarak oldukça yaygın bir şekilde bilinen ve uygulanan bu yöntem insan sağlığına oldukça faydalıdır. Üstelik insan vücudundaki zararlı etmenler ile savaşarak insanın yaşlanmasını geciktirir ve vücudun hücrelerini yeniler. Eski dönemlerde Peygamber efendimiz tarafından önerilen bu reçete sayesinde eski dönem insanları oldukça sağlıklı ve dinçti. Kutsal Kitabımızın da önerdiği ve özellikle vurguladığı 7 Zeytin 1 incir kürü günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda 7 Zeytin 1 incir kürü kalbi güçlendirmekle birlikte kalp sağlığını ve kalp ile alakalı oluşabilecek olumsuz etmenlere karşı kalbi korur. 7 Zeytin 1 incir kürü aynı zamanda antioksidandır ve kullanıldığında hücreleri yenileme özelliği bulunmaktadır. Ayrıca düzenli ve kullanma talimatlarına uygun kullanıldığında metabolizmayı hızlandırır ve vücuttaki yağ yakma oranını arttırır. Sadece yararları bunlarla sınırlı kalmamakla birlikte 7 zeytin 1 incir kürünün de vücuttaki kalsiyum oranını dengelediği ve ciltteki kalıcı lekeleri de zamanla geçirdiği gözlemlenmektedir. Ayrıca kanser hastalığına yakalanmış ya da kanser hastalığına yakalanma sürecinde olan kişiler tarafından kullanıldığında kanser hücreleri vücutta mevcut ise büyümelerini engeller eğer kanser hücrelerinin oluşabilmesi için gerekli ortam var ise kanser hücrelerinin oluşmasını engellemektedir. Sadece vücutta uyguladığı değişiklikler değil aynı zamanda kişilik bozukluğu gibi psikolojik olumsuz etkileri de ortadan kaldırmaktadır. Oldukça önemli ve yaygın olarak kullanılan bu kür bin bir derde devadır. Çocuklarda zeka gelişimini önemli derecede arttırmaktadır.

Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey

Delay 48000 Geciktirici Sprey

Nedir?

                Tüm dünyada erkeklerin yarısından fazlasında görülen erken boşalma problemi, cinselliğin bir tabu olduğu Türkiye gibi ülkelerde daha da sık görülmektedir. Bu oldukça normal bir problemdir çünkü erkek, biyolojik olarak mümkün olan en kısa sürede boşalmak ve dişiyi döllemek üzerine koşulludur. Erken boşalma sorunu ilişkilerde ciddi problemlere ve tek gecelik ilişkilerde de çekingenliğe, özgüvensizliğe neden olmaktadır. Bu problemin en etkili ve hızlı çözümü ise Delay 48000 kullanmaktır. Bu ürün hızlı ve pratik bir şekilde erken boşalma probleminizi ortadan kaldırmaya yarayan bir üründür. Aynı zamanda ereksiyon sürenizi de uzatarak daha çok sertleşmenize imkân tanır.

Nasıl Kullanılır?

                Kullanım açısından son derece pratik olan Delay 48000 rahatça yanınızda taşıyabileceğiniz bir üründür ve her an her yerde kullanıma hazırdır. Sprey şeklindedir ve penis üzerine haricen uygulanır. Cinsel birliktelik yaşanmadan 5 – 10 dakika önce tüm penis yüzeyine eşit miktarda uygulanmalıdır. Gereğinden fazla ürün püskürtmemeye dikkat ediniz. Az miktarlar yeterli olacaktır. Penis deriniz tarafından ürünün iyice emildiğinden eminseniz yapmanız gereken başka bir şey yoktur. Kontrollü bir şekilde boşaldığınız ve uzun süren cinsel deneyiminizin tadını çıkarabilirsiniz.

İçerik   

İçeriği sade tutulmaya özen gösterilmiş olan Delay 48000, zararlı kimyasallar ve koruyucu maddeler barındırmaz. Gücünü bitkilerin etkilerinden alan bu ürün özenle hazırlanmıştır ve sağlığınızdan olmadan geç boşalmanız için dizayn edilmiştir.

Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey

Geciktirici Spreylerin Psikolojik Etkisi

Erken boşalma (PE) yaygın bir erkek cinsel bozukluğudur. Son normatif veriler, intravajinal ejakülasyon gecikme zamanı (IELT) 1 dakikadan kısa erkeklerin “kesin” PE’ye sahip olduğunu, IELT’lerin 1 ila 1.5 dakika arasında “olası PE” lerine sahip olduğunu göstermektedir. PE etyolojisini belirlemek için yeterli ampirik kanıt bulunmamakla birlikte, PE’li erkeklerin yüksek düzeyde cinsel kaygıya sahip olduğunu ve merkezi 5-HT (5-hidroksitriptamin, serotonin) reseptörlerinin değişen hassasiyetini kalıtsal olarak gösterdiklerini gösteren sınırlı korelasyon kanıtları vardır. Etiket dışı günlük veya isteğe bağlı seçici serotonin geri alım inhibitörlerini kullanarak ejakülasyon eşiğinin farmakolojik modülasyonu iyi tolere edilir ve hastalara, tedaviyi başlattıktan birkaç gün içinde ejakülasyon kontrolüne devam etme olasılığı yüksektir, cinsel istekte artışlar ve diğerleri cinsel etki alanları. Ejakülo-seçici serotonin transport inhibitoru, dapoxetine gibi araştırıcı ilaçlar cinsel tıbptaki önemli gelişmeyi temsil eder. Bu ilaçlar, hastalara isteğe bağlı doz verme, IELT’de önemli gelişmeler, ejakülasyon kontrolü ve cinsel tatmin en düşük yan etkilerle kolaylık sağlar.

Erken boşalma (PE) en yaygın erkek cinsel bozukluklarından biridir ve genel toplumda erkeklerin% 4-39’unda görülebileceği tahmin edilmektedir. [1-7] Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) 2. Cinsel Sağlık Üzerine Uluslararası Danışma “… nüfuz etmeden önce, önce ya da kısa bir süre önce ve kişinin istemediği en az uyarıyla kalıcı ya da tekrarlayan ejakülasyon” olarak tanımladı; bunun üzerinde hasta ya da partnerinin rahatsız etmesine ya da sıkıntıya neden olmasına neden olan az miktarda ya da hiç gönüllü denetime sahip olmadığı … ” [8] Bu çok değişkenli tanım, PE ejakülasyon gecikmesi, kontrol ve cinsel tatmin temel boyutlarını kapsar.

Toplum temelli epidemiyolojik araştırmaların çoğu, hastaların PE’ye karşı kendi kendini rapor etmelerine veya tutarsız ve kötü onaylanmış PE tanımlarına güvenmeleri nedeniyle sınırlıdır. Cinsel ilişki sırasında intravajinal ejakülasyon gecikme süresinin (IELT) kronometri zamanlamasını içeren 500 heteroseksüel çiftten oluşan seçilmemiş “normal” bir popülasyonun yakın tarihte hazırlanmış çok uluslu toplum temelli bir araştırması, daha önce normatif veriler bulunmamaktadır. [9] Bu çalışma IELT dağılımının medyan IELT 5.4 dakikalık (dağılım, 0.55-44.1 dakika) pozitif yönde eğri olduğunu göstermiştir [Şekil 1]. Ortanca IELT yaşla birlikte azaldı ve ülkeler arasında farklılık gösteriyordu. Yazarlar, çarpık dağılımda bu tip yüzde 0.5 ve 2.5 persentilleri kabul edilebilir hastalık tanımlama standartları olarak görüyorlardı. IELT’si 1 ila 1 dakika arasında olan erkeklerin (yüzde 0,5’e ait) “kesin” erken boşalmasına, IELT’leri 1 ila 1,5 dakika arasında (yüzde 0,5 ila 2,5 arasında) “muhtemel PE’ye” sahip olduklarını önermişlerdir. ]
Şekil 1
İntravajinal ejakülasyon gecikme sürelerinin 491 erkeğin rasgele bir kohortunda dağılımı [60]
Doğum ülkesinin, dininin veya kültürün PE yaygınlığı üzerine etkisi hakkında az sayıda yayınlanmış veri bulunmaktadır. Kinsey’deki erkeklerdeki erken boşalmaya duyarlılık artışı bildirilmiştir. [11,12] Kinsey, Asya erkeklerinin boşalmaya daha kısa zamanlarının sahip olduğu, boşanma zamanları Afro-Caribbean’dan daha kısa olan Kafkasyalılara göre gözlemlenmiştir bazı ırkların diğerlerinden daha “cinsel olarak engellendiğini” öne sürdü. [13,14] Yakın zamanda yapılan bir araştırmada, PE’nin tedavisi için sunulan bu Orta Doğu ve Asya kökenli insanların, bu etnik grupların yerel nüfusta temsil edilişini aştıkları bildirildi . [15,16]

Erken boşalmanın, psikolojik bakımdan aşırı endişeli bir kişilikten dolayı psikolojik bir rahatsızlık olduğu öncüsü, Schapiro tarafından 1943’te önerildi. PE’yi birincil (ömür boyu) veya ikincil (edinilmiş) olarak sınıflandırdı. [17] Kronik PE’nin, erken boşalmanın rahatsız edici bir başlangıç atağı ile ilgili performans endişesinin sonucu olduğu davranışsal görüş, ilk olarak Masters and Johnson tarafından önerildi. [18] Halen kullanılan davranışsal tedavilerin çoğu bu önermeye dayanmaktadır.

Ardışık 1326 erkek PE ile yapılan bir çalışmada, 736 erkekte (% 74.4) yaşam boyu PE vardı ve 253 erkekte (% 25.6) edinilmiş PE mevcuttu. [19] PE bulunan erkekler, eşlik eden erektil disfonksiyon (ED) olmadan düzeltildikten sonra daha genç görünürlerse de, yaşlanma ile birlikte PE riskinin anlamlı olarak düştüğü tespit edildi. [20] Daha yüksek eğitim, boşanma ve sosyal fobinin varlığı, PE riskini artırdığı görülmektedir. [20,21] Tedavi gören diyabetli erkeklerde azalmış bir PE riski bildirilmiştir; hipertansiyon, kalp hastalığı, hiperkolesterolemi ve periferik veya merkezi nöropati. Kişisel olarak bildirilen PE’li erkeklerin cinsel ilişki sıklığı düşük, cinsel ilişki kaygısı düzeyi daha yüksektir ve cinsel ilişkide memnuniyetsizlik ve cinsel ilişki memnuniyetinde PE bulunmayan erkeklerle karşılaştırıldığında daha büyük bozulma olduğunu belirtmektedir. [22] Bununla birlikte, yaşam kalitesinde azalma, cinsel arzunun azalması veya cinsel olarak uyandırılma yeteneği düşüklüğü bildirilmemiştir. [8,22]

Geçen 15 yılda, boşalma ve takip eden orgazmın psikonörolojik kontrolünü geciktirmek için merkezi veya lokal olarak hareket eden değişik ilaçlarla PE’nin farmakolojik tedavisi giderek artan sayıda yayın bildirildi. [23] Büyük sakinleştiriciler ve seçici serotonin geri alım inhibitörü ilaçların (SSRI) boşalmayı önemli ölçüde düşürdüğü ve küçük bir yüzdesinde anjekülasyon ile sonuçlanacağı iyi bilinmektedir. [24-26] Boşalmayı ertelemedeki SSRI’lerin etkinliği düşük yan etki profili, onları günlük ya da “isteğe bağlı olarak” uygulanan erken boşalma için birinci basamak terapötik maddeler haline getirir. [27,28]