Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

İlişki Esnasında Gerçek Seksi Yaşamak

Beyler, biraz sırrınızı beklerim. Ağırlık odası son derece zevkli bir yerdir – ve sadece kaldırmanın ne kadar iyi hissettiği için değil. Küf kokusu ve tüm bu homurdanıyor rağmen, spor salonu den. Düşünme: Terli cisimlerin tekrar eden birliktelik içinde hareket ettikleri her kasılmada sıkı kaslar ve çıplak cilt, aşağıda pompalanan kandan parlıyordu.

EGZERSİZ + ÖNLEME SEX = ISITMA

Her şey masumca yeterince başladı. Arka gündü, eğitim ortağımız ve ben sıralarımızı yapıyorduk. Omuz bıçaklarımın arasındaki alana dokunduğunda, benden bir elektrik akımı attı. Onu tanımadan önce, boğazımın içindeydim, sadece … sadece bunun beni sıcak ve terli kılan egzersiz değil sadece.

Kas şehveti nadir bir fenomen değildir. Amerikan Egzersiz Konseyi, üyelerin bülteninde istemcilerin istenmeyen gelişmelerle başa çıkma eğitmenleri konusuna değindi. Newsweek, müşterilerinin çoğuyla yatan kişisel bir eğiticinin hesaplarını bildirdi. Erkekler kilo odasında kadınları derin şekilde uyandırıyor. Ancak spor salonuna isabet gerçekten yatak odasında daha fazla egzersiz için bir ısınma olabilir?

Büyük olasılıkla. Perimenopozal kadınlar üzerine yapılan bir araştırmada, PhD, Judith Gerber, “iyi cinsel uyarılmaya devam eden insanlar egzersiz yapanlardı, egzersizleri ne kadar çok yapıyorsa, cinsiyetleri de o kadar iyi yaşıyor” dedi. Bunun nedeni, fiziksel aktivitenin cinsel uyarılmanın fizyolojik ve psikolojik yönlerini uyarmasıdır. Burlington’daki Vermont Tıp Fakültesi Okulunda doğum ve doğum ve psikiyatri bölümlerinden bir profesör olan Gerber, “Kan akışı önemlidir” dedi. “Erkek penise kan akması nedeniyle ereksiyon geçiriyor” diyor. “Kadınlar uyandığında genital bölgede kan akışında da bir artış var, bu nedenle kan damarlarınızın sağlığını korumak çok önemli.” Egzersiz bunu yapmanın en iyi yoludur.

Bu noktayı destekleyen Vancouver, Kanada’daki British Columbia Üniversitesi araştırmacıları, egzersizin bir kadının cinsel uyarılma oranını arttırdığını keşfetti. Denekler hem nötr hem de erotik filmleri izlemeden önce 20 dakika yoğun egzersiz yaptı. Cinsel uyarılma, kişilerin kendi puanları ve kan akışını ölçen vajinal problar ile ölçülmüştür. Deneklerin erotik filmi izledikten sonra yapılan ölçümler vajinal bölgeye kan akışında marjinal bir artış olduğunu gösterdi.

VÜCUT ELEKTRİKLİ 07

Fakat egzersizle ilgili tek cinsel uyarıcı olan kan akışı değildir. “Endorfinler cinsel uyarılmayı da etkiliyor” diyor Gerber. “Koşucular, beyinleri antidepresanlarla aynı şekilde etkileyen etkilerini hissediyorlar.” Genel olarak, iyi bir egzersiz sonucunda ortaya çıkan, iyi hissi veren vücut kimyası karışımı, kadınları seksi hissettiriyor.

Bu sizin için anlamı ne, çocuklar? Egzersizin cinsel yaşamınıza getirdiği faydaları elde etmek için, sevginin nesnesi ile daha aktif tarihler planlayın. Şanslı olacağınızı düşünmeyin, ancak ikiniz yürüyüş yaparken, bisikletle veya hatta beraberlik çekiyorsanız, yanaklarındaki kızışa ve yüzündeki gülümsemeye dikkat edin. Sonra hafifçe omuz kürekleri arasına dokunun.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )