Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Cinsel hayatınızı etkileyen 8 şaşırtıcı durum

cinsssCinsel hayatınızı etkileyen 8 şaşırtıcı durum

Uzmanlar seks hayatınızı etkileyen şaşırtıcı bazı durumları sizler için araştırmışlar. İşte sizlere cinsellik ile alakası olmadığı halde cinsel hayatınızı etkileyen 8 şaşırtıcı durum ;

  • Partneriniz ile her hangi bir filmi izlediğiniz de ne izlediğinize mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Erkekler romantik filmler den dolayı ne yazık ki libidoları düşmektedir.
  • Yapılan bir araştırmaya göre uzun soluklu ilişkiler yaşayan erkekler, birlikte oldukları kadınların dış görünüşlerine, başka erkekler tarafından ne kadar çekici bulunduklarına ve ne kadar çok erkek arkadaşları olduğuna göre değerlendirmektedirler. 
  • Hormonal doğum kontrol hapları, kimden etkileneceğize kadar karar vermektedir. İngiltere de yapılan bir araştırmaya göre doğum kontrol hapı kullanan ve sonra bırakan bayanların libidolarında düşüklük meydana gelmektedir.
  • Herkesin çekici bulduğu bir tip bulunmaktadır. Ancak bilim adamları erkekler de ki bazı karakteristik özelliklerin kadın orgazmının daha uzun sürmesine yardımcı olduğunu gözler önüne getirmektedir.

Bu durumlar cinsel hayatınız da sizleri isteksizliğe itebilir bu neden ile her zaman dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Cinsel hayatınız da bu konulara ne kadar dikkat ederseniz mutluluk sizlere o kadar yakın olacaktır. Cinselliği her zaman doğru bir şekil de görmeniz gerekmektedir. Cinsel konular da mutlu olmak istiyorsanız her zaman doğru bilgilere itimat etmeniz gerekmektedir.

Eşiniz ile her zaman doğru şekil de hareket ederek sizler de cinsel hayatınızın her zaman çok daha mutlu bir birey haline gelebilirsiniz. Her zaman mutluluk için çaba harcamanız gerekmektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )