Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Cinsel İşlevini Geliştirmek İçin En İyi 3 Altı Egzersiz

Cinsel İşlevini Geliştirmek İçin En İyi 3 Altı Egzersiz

harika seks stratejileri

Erken boşalma, sertleşme bozukluğu veya orgazma erişemiyorsanız şu an sahip olduğunuzdan daha yüksek bir fitness seviyesine ulaşmanız önemlidir. Bu, aynı zamanda daha sağlıklı bir insan olmak için şarttır. Cinsel işlevi iyileştirmek için yapılan bu en iyi egzersizler, cinsel eyleme doğrudan dahil olan kas gruplarınızı yeniden yapılandırmayı amaçlıyor. Cinsel kaslarınızın sağlığının artırılması, doğal olarak kan akışını artırabilir ve cinsel performansınızı iyileştirebilir.

 

Egzersizin, Erektil Disfonksiyon, Erken Boşalma ve diğer cinsel sorunların üstesinden gelmek için yapılan tam bulmacaya yalnızca bir katkıda bulunan faktör olduğunu belirtmek önemlidir. Bu, başarısızlığınızın ana nedenlerini ortadan kaldırmak yerine geliştirecektir.

 

Cinsel kaslarınız ne kadar güçlü olursa, cinsel eylemi gerçekleştirmek için gerekli olan hareketleri kontrol etme yeteneğini kazanma şansınız da o kadar yüksek olur. Bu, montaj kontrolü ve ne kadar süreceğinizi de içerir. Bu, seks sırasında kritik zamanda orgazm dayanıklılığınızı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

 

Ana seks kaslarınızı bu üç basit egzersizle güçlendirmek, eşinizin gerektirdiği süre boyunca devam etmenizi sağlayabilir. Bu, eşinizin cinsel açıdan tatmin olmasını sağlar!

 

Kegel Egzersiz İyi mi Kötü mü?

Daha önce belirtildiği gibi, cinsel egzersizler cinsel davranışınızı geliştirecek ancak PE veya ED varsa çekirdek problemi ortadan kaldırmayacaktır. Yanlış zamanda yapılan Kegel egzersizleri de sorunlara neden olacaktır:

 

 

 

 

“Kullan ya da kaybet” sözünü duydun mu? Seks kasların tıpkı diğer kaslar gibidir. Onları düzenli olarak kullanmıyorsanız (mastürbasyon sayılmaz) boyutu ve gücü kaybedeceklerdir. Bir kas gücü kaybedince düzgün çalışmaz. Ve seks kaslarınız düzgün çalışmadığında, sizin için yatakta utanç verici olacak.

 

Bu nedenle, bekar olsanız bile, şimdi “cinsel yolla çalıştırma” işlemini başlatmak en iyisidir.

Hedeflemeniz gereken iki grup kas vardır:

1) Kişisel orgazm gücünü artıran pelvik taban kasları (PC kasları)

2) Karnınızı “karın ağrısı” na dönüştüren çekirdek kaslarınız (karınlar) ve destek kasları – menteşe “olarak ayarlayın, böylece dikkat çekici bir yorgunluk olmaksızın yavaş yavaş ritmik bir harekete devam edebilirsiniz.

 

Bu hem erkekler hem de kadınlar için kolayca elde edilebilir. Cinsel işlevi iyileştirmek ve erken boşalma ve sertleşme bozukluğu tedavisi programının bir parçası olarak bu üç en iyi egzersizi kullanın:

 

Orgasm Kontrolünü Geliştirmek İçin En İyi Penis Güçlendirme Egzersiz ve Egzersiz

  1. Bu, Penis Boyutunu (ve Penis Gücünü) Artırmanın ve Orgazm Kontrolünü Geliştirmenin En İyi Egzersizidir

 

Bu en iyi PC egzersizi, penisini destekleyen kasların boyutunu arttırır, bu yüzden teknik olarak penisin arkasındaki ve etrafındaki kas kütlesi artar ve böylece penisin büyüklüğü artar.

 

Bir erkek olarak, çekirdek seks kaslarınızı (PC kasları) güçlendirerek penisinizin boyutunu ve peninizin gücünü artırabilirsiniz. Bu, ereksiyonların kazanılmasında daha kolay olmasına yol açabilir. Dişi olarak vajinenizi sıktıracak ve sıkıracağınız (doğumdan sonra da) ve orgazm gücünüzü artıracaksınız.

 

Erkek veya dişi, PC kasınız (pelvik taban kası) penisinizi veya vajinanızın esnetilmesi ile kolaylıkla tanımlanabilir. Esneklik, idrar boşaltma akışını durdurmak veya işemek için idrar tutmak için yaptığınız şeydir.

 

pc kas egzersiz erkek kadın

 

Hem erkek hem de kadın için en iyi PC kas egzersizi:

İçinizdeki pelvik taban kaslarınızı kontratla (esnekle- tirin) beşlik süreyle sözleşmeye devam edin. O zaman bu kasları rahatlatın. Bu bir döngüdür. Sözleşme, kasları beşlik süreyle kontrplak tutun, sonra bu kasları rahatlatın.

 

Bu 1 numaralı penis güçlendirici egzersiz, erektil disfonksiyon sorunlarının düzeltilmesine yardımcı olması için gereklidir ve zihinlerde orgazm üremesine neden olabilir. İndirme talimatları (aşağıda) ayrıca, özellikle Kegel egzersizleri yapılırken erkekler tarafından yapılan yaygın bir hatayla ilgili önemli bilgiler içermektedir. Kegel Egzersizler erken boşalma için en iyi tedavi değildir! Bununla birlikte, ortak bir Kegel egzersize yapılan ufak bir değişiklik PE ve ED’yi yenmek için daha faydalı olmasını sağlayabilir.

 

Bu alıştırma için en iyi talimatları buradan indirin

. Yaşınız ve durumunuz için belirtildiği üzere gerekli döngü miktarını (tekrarlar) tekrarlamanız önemlidir. Bu, erektil disfonksiyon için en iyi tedavide özellikle önemlidir.

 

Erkekler için Jacqui’s Sex Mastery programını edinin

 

Cinsiyete Göre Diğer Esansiyel Egzersizler

  1. Destekleyen Seks Kaslarını Gçlendirmek İçin En İyi Egzersiz

Bu ikinci egzersiz olmadan diğer kaslarınız yorgun ve cinsel eylemi tamamlayamayabilir. Bu, her iki taraf için de karşılıklı olarak yerine getirilmesine neden olacaktır. Bu egzersiz, abs, sırt üstü, omuz, göğüs, kollar, bacaklar ve kalçalarınızı güçlendirecektir … Böylece daha uzun sürebilirsin.

 

itmek erkekİtme. Kendinizi yere indirmenin yerine, yalnızca yarı yarıya aşağı inmenizi istiyorum.

 

Yarım iniş çıkışlar elde etmek daha kolaydır ve daha hızlı temsilciler yapmanızı sağlar. Bu, cinsel gücünüzü artırmanın yanı sıra cinsel sağlık ve dayanıklılığı da artıracaktır. Güne yayılmış veya rahat hissettiğiniz kadar çok 10 veya 20 itme seti yapın.

 

  1. Genel Cinsel Sağlık Durumunu Arttırmak İçin En İyi Egzersiz

Bu kolay egzersiz, vücudunuzun tüm bölgelerinde kan akışını artırır. Pelvik tabanı, karın, kalça ve üst bacak kaslarınızı güçlendirir. Ayrıca, hücrelerinizden toksinleri atmaya yardımcı olmak için lenfatik sistemi güçlendirir. Bu, daha az uyuşukluk hissetmenize ve cinsel ilişki için daha fazla enerjiye sahip olmanıza yardımcı olur.

 

rebounder’da kadınMini trambolin üzerinde 10 dakika dinlendirmek, günde iki kez genel sağlık için harikalar yaratacaktır. Önce güvenlik, rebounder’daki yayları örten dolgu olduğundan emin olun.

 

Hafifçe sıçradığınızda ayaklarınızın hafifçe döndüğünden emin olun. Bir saat yüz yüze beşinci düşünün. Bu, eklemlerinizin doğru şekilde yüklenmesini ve bir yaralanmadan kaçınmasını sağlayacaktır. Ayaklarınızı trambolin ile temas halinde tutun, bu egzersizden maksimum fayda elde etmek için yalnızca yumuşak bir sıçrama yapmanız gerekir.

 

Cinsel kaslarınızı kullanmanız için “ölü zaman” kullanın. Trafikte otururken, tuvaleti kullanmayı, su ısıtıcısının kaynaması için bekleyerek dönüşünüzü beklediğiniz zamanları içerir. Sexercise için başka harika zamanlar, en sevdiğiniz TV şovlarında reklam molaları sırasında geçerlidir.

 

Cinsel eylem sırasında daha uzun süren daha iyi performans gösterme şansınızı artırmak için her gün cinsel egzersizler yaptığınızdan emin olun.

 

Seks Sorunları İçin En İyi Tedavi

Yalnız egzersizler cinsel problemleri iyileştirmek için yeterli değildir . Buna, erken boşalma, erektil disfonksiyon ve orgazm olmaması dahildir. Tıp mesleği dâhil diğer “uzmanlar” ın sana bir cinsel eylemi tamamlamak için normal bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken yapıyı öğretmemesi talihsizdir.

 

Katkıda bulunan faktörlerin sonucu ne etkilediğini anlayıncaya kadar, yanlış tahminler nedeniyle hep cevap vermeye çabalarsınız.

 

Örneğin, cinsel ilişki sırasında yanlış zamanlarda PC kasınızı küçültmek, aslında erkenden boşalmanıza neden olabilir! Beyninizin doğru kas programıyla yanıt vermesi için belirli düşünceler ve eylemler gereklidir. Bunu öğrenmek cinsiyet eşitliğinden uzaklaşmaz. Buna karşılık, seks için baştan sona prosedür, kendinizi ve eşinizi tatmin etmek için gereken toplam güven sağlar.

 

Cinsel sorunlarınızı düşünmemeye ne kadar çok şey denerseniz o kadar çok şey bu düşüncelerinizi tüketir! Sorununuz karmaşık görünse de, tek ihtiyacınız olan şey cinsel ilişki için eksiksiz bir stratejidir. Bu, performans endişenizi ortadan kaldırmanıza ve eşiniz için keyif yaratmanıza imkân tanır.

 

Mutlu bir cinsel yaşam nasıl restore edilir

Fiziksel egzersizler cinsel işlev bozukluğunun üstesinden gelmenin sadece bir parçasıdır. Tam kontrolü cinsel olarak geri yükleme konusunda ciddiyseniz, o zaman şu anki düşüncelerinizden ve eylemlerinden hangisinin başarısızlığınıza neden olduğunu anlamanız gerekir . Sorunun nasıl yürüdüğünü anladıktan sonra, kontrol altında cinsel olarak kalmak için doğru düşünce ve eylem dizisini uygulayabilirsiniz!

 

Bunu nasıl başaracağım, Gerçek KOLAY Aşk ve Seks Yönetmenim: Sert ve Kontrollü programlarda tam olarak açıklanmıştır. Sizin için en iyi seçeneği belirlemek için burayı okuyun . Sorunu sona erdirmek için harekete geçtiğinizde uygun bir seks hayatını yeniden kurmanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )