Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Cinsellik ve olumsuz ön yargılar

Cinsellik ve olumsuz ön yargılarCinsellik ve olumsuz ön yargılar

Cinsellik sadece temel gereksinimleriniz den bir tanesi değildir. Aynı zaman da sorunsuz yaşadığınız da mükemmel bir haz kaynağıdır. Cinsellikten uzak kalındığında hayat devam eder ancak cinsel doyumsuzluk ya da yoksunluk kişinin hayatını temelden bozmaktadır. Bu duruma rağmen cinsel hayatımız ile ilgili düşüncelerimiz ve tutumlarımız çoğu zaman olumsuzdur. Cinsellikle ilgili düşünceler çoğu insanın nazarın da pis düşünce olarak anılmaktadır. Bura da pis kirli anlamına gelmez ayıp, günah anlamına gelmektedir. Halbuki cinsellik de aynı yemek yemek gibi doğal bir ihtiyaçtır.

Yaşadığımız topluma ve kültüre göre cinselliğe bakış açısı değişmektedir. Kimi inanışlara göre cinsellikle ilgili her düşünce günahtır, kimine göre evlilik dışı olan her cinsellik günahtır, kimine göre üreme dışın da yapılan cinsellik günah tır bu durum değişkenlik gösteren bir durumdur. Bu olumsuz düşünceler kişilerin cinsel hayatın da kötü bir yaşam tarzına neden olmaktadır. Bu neden ile cinsel yaşam da ki olumsuzlukları ve ön yargıları yenmeniz gerekmekte dir.

Cinsel hayatınız da ki olumsuzlukları ve ön yargılarınızı ortadan kaldırmak gerekir. Bu olumsuzluklar sizlere mutsuzluk dan başka hiç bir şey getirmeyecektir. O zaman ne yapıyoruz cinsel hayatımız da daha mutlu bir insan haline gelmek için çaba gösteriyoruz. Bu çabanın başın da ilk sıra da cinsel mitler den kendinizi uzaklaştırmak gelecektir. Cinselliği sizler de doğru şekil de yaşamak için cinsel mitler den kendinizi her zaman uzak tutmaya odaklanın.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )