Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,

Delay 48000 ile ilgili satın alma linki, haberler ve kullanıcı yorumlarını bulabileceğiniz. Anında sipariş verebileceğiniz kullanıcı dostu site

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,

Delay sprey

delay

Delay sprey yani Türkçe karşılığı gecikmek anlamına gelmektedir. Son zamanların en çok kullanılan ürünlerindendir. Delay  spreyler bir çok versiyona ayrılırlar. Bu versiyonların en çok kullanılanı ise delay 48000 spreydir. Yani bizim satışını yaptığımız sprey son zamanların en çok kullanılan  spreyler  arasında yer alıyor.

Delay  sprey  45 ml şeklinde sarı kutu ve siyah kapaklıdır.  Almanya’da üretilmektedir. üzerinde köpek balığı resmi vardır.

İçerisindekiler:

L-ARGİNENİNE, METHYL, NİCOTİNE, GLYCERİN, PROPYLENE, GLYCOL, HYDRXYEHYL, METHYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, CELLULOSE PROPYLPARABEN, NİCOTİNATE, SAF SU

Ürünlerimiz hakkın da detaylı bir şekil de bilgi edinmek için siz de sayfamız da yer alan müşteri ve destek hattı telefon numaralarımız dan bizlere ulaşabilirsiniz. Sayfamız da yer alan ürünler sizlere orjinal ve faturaları ile birlikte gelmektedir. Ürünlerimiz sadece sizlere bir telefon kadar yakın arayın ve siparişlerinizi verin.

Ürün siparişleriniz için bizleri istediğiniz zaman arayarak günün her saatin de sipariş verebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa süre de sizlere gelecek ve siz de ürünlerinizi hemen kullanabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sayfamız üzerinden ya da bizleri arayarak detaylı bir şekil de bilgi alabilirsiniz.

Delay markası bir Alman ürünü olmak ile beraber 45 cc olarak özel şişesinde tasarlanmıştır. Ürün sipariş vermek istiyorsanız hemen sayfamız da yer alan müşteri ve destek hattı telefon numaralarımız dan bizlere ulaşabilirsiniz. Günün her saatin de sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

 

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL, Delay 48000Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL, © 2018
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL, Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,