Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Delay sprey

delay

Delay sprey yani Türkçe karşılığı gecikmek anlamına gelmektedir. Son zamanların en çok kullanılan ürünlerindendir. Delay  spreyler bir çok versiyona ayrılırlar. Bu versiyonların en çok kullanılanı ise delay 48000 spreydir. Yani bizim satışını yaptığımız sprey son zamanların en çok kullanılan  spreyler  arasında yer alıyor.

Delay  sprey  45 ml şeklinde sarı kutu ve siyah kapaklıdır.  Almanya’da üretilmektedir. üzerinde köpek balığı resmi vardır.

İçerisindekiler:

L-ARGİNENİNE, METHYL, NİCOTİNE, GLYCERİN, PROPYLENE, GLYCOL, HYDRXYEHYL, METHYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, CELLULOSE PROPYLPARABEN, NİCOTİNATE, SAF SU

Ürünlerimiz hakkın da detaylı bir şekil de bilgi edinmek için siz de sayfamız da yer alan müşteri ve destek hattı telefon numaralarımız dan bizlere ulaşabilirsiniz. Sayfamız da yer alan ürünler sizlere orjinal ve faturaları ile birlikte gelmektedir. Ürünlerimiz sadece sizlere bir telefon kadar yakın arayın ve siparişlerinizi verin.

Ürün siparişleriniz için bizleri istediğiniz zaman arayarak günün her saatin de sipariş verebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa süre de sizlere gelecek ve siz de ürünlerinizi hemen kullanabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sayfamız üzerinden ya da bizleri arayarak detaylı bir şekil de bilgi alabilirsiniz.

Delay markası bir Alman ürünü olmak ile beraber 45 cc olarak özel şişesinde tasarlanmıştır. Ürün sipariş vermek istiyorsanız hemen sayfamız da yer alan müşteri ve destek hattı telefon numaralarımız dan bizlere ulaşabilirsiniz. Günün her saatin de sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )