Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Erkek de düşük libido

Erkek de düşük libido Erkek de düşük libido

Düşük olan cinsel dürtülerden bahsedildiğin de ne yazık ki ilk olarak bu sorunu yaşayanın kadınlar olduğu düşünülmektedir. Ancak eşleri ile cinsel ilişkiye girmek istemeyen bir çok erkek bulunmaktadır. Erkeklerden çoğu düşük libidolarının olduğunu söylemekten çekinseler de ne yazık ki bu durum eşlerin de son derece panik ve kalp kırıklığına neden olabilmektedir. Cinsel isteklerde ki farklılıklar evlilikler de çok büyük problemlere yol açabilmektedir. Bu durumun üzerine düşülmez ise ne yazık ki evliliklerin bitmesine bile neden olabilir.

Cinsellik ve evlilik uzmanlarına göre , çekingenlik ve arzu eksikliği üç çiftten birini etkileyen en yaygın cinsel işlev bozukluklarından bir tanesidir. Arzu sorunları ilişki de ki yakınlık ve samimiyet gibi güzel duyguları bitirmektedir. Evli olan çiftlerin bir çoğu ilişkide heyecanlarını yitirdikleri için cinselliği dışarı da aramaktadırlar. Bu neden ile de çiftler evliliklerine son verebilmektedir. Yani cinsellikte erkeğin düşük libido olması ne yazık ki tehlikeli bir durumdur.

Erkekler de isteksizlik sorunu son yıllar da klinik olarak da çok fazla şikayet alan bir durum haline gelmiştir. Cinsel hayatınız da kendinizi daha mutlu bir insan olarak hissetmek istiyorsanız her zaman doğru olanı yapmanız gerekmektedir. Doğru olanı da her zaman sizlerin profesyonel olarak destek alarak bu sorundan kurtulmaktadır. Profesyonel yardım almadan bu sorun dan kurtulmanız o kadar da kolay olmuyor. Profesyonel destek almak eşiniz ile beraber her zaman daha rahat davranmanıza yardımcı olacaktır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )