Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Erkek ve kadın nereden tahrik olur ?

Erkek ve kadın nereden tahrik olur ?Erkek ve kadın nereden tahrik olur ?

Aşk hayatınız da ilk olarak keşfedilen bölgeler her iki birey için de dudaklardır. Dudakların tahrik edici özelliği tartışmasız birinci sırada yer almaktadır. Boyun bölgesi ve kulaklar erkekler de kuyruk sokumu bölgesi ikinci sırada ise göğüsler ve kalçalar, bacaklar bu sıralamayı takip etmektedir .

Aşk oyunlarının ilerleyen aşamaların da birincil uyarılma bölgesi erkekler de penis ve erbezleri, kadın da ise toplu olarak vulva denen dış cinsel organ bölgesi olarak kabul edilmektedir. İlişkiler de ilk uyarılma kadın da ve erkek de aynı şekil de olmaz. Erkekler de penis de sertleşme görülürken , kadınlar da vajina da ıslanma olarak kendisini göstermektedir.

Erkek ve kadın nereden tahrik olur ? Sorusunun cevabını sizlere üst paragrafımız da vermeye çalıştık. Erkeklerin de kadınların da vücutlarını iyi tanımları ve nereden tahrik olacaklarını son derece iyi bilmeleri gerekmektedir. Vücutlarını iyi tanıyan bireylerin cinsel hayatları çok daha mutlu bir şekil de geçmektedir.

Kadınların erkekleri tahrik etmeleri konusun da çok da problem yaşamadıklarını biliyoruz. Bu konu da kadınların en çok faydalandıkları durum kesinlikle görselliktir. Kadınlar bu kozlarını çok iyi bir şekil de kullanarak cinsel hayatların da erkekleri tahrik etmenin yollarını iyi bir şekil de bilmektedirler. Bu durum her zaman sizlere yardımcı olan durumlar arasın da yer almaktadır.

Erkekler de bayanların nerelerin den tahrik olduklarını zaman içerisin de partnerinin vücudunu tanıyarak daha yakın bir şekil de öğreneceklerdir. Bu durum dan sonra erkekler de çok daha tecrübeli olarak hareket edeceklerdir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )