Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Erkekleri iten davranışlar

Erkekleri iten davranışlarErkekleri iten davranışlar

Bayanlar, erkeklerin her zaman cinsellik düşündüklerini her koşul da cinsel ilişkiye girebileceklerini , erkeklerin cinsellik de ne istediklerini ya da ne istemeyeceklerini öyle çok da düşünmezler. İlişki de her zaman kadınlar kendilerini düşünmektedirler. Ancak erkeklerin de cinsel ilişki de kaçtıkları bir çok durum vardır. Yani erkekleri iten davranışlar bulunmaktadır.

  • Kadınlar erkeklerin her zaman duygusal olmadıklarını ve ilişkiler de duygularına hiç yer vermediklerini söyler dururlar. Kadınlara göre evde yaşanan sorunlar erkekler için yatağa girene kadardır. Ancak zannedilenin aksine erkekler de ilişki de yaşanan duygusal sorunlar dan etkilenmektedir.
  • Kapalı toplumlar da yetişen kadınlar erkeklere oran ile çok daha tecrübesiz olabilir. Tecrübeli olduğun da ise erkeklerin kendilerini yanlış anlayacaklarını düşünerek cinselliği yaşamayı bildiklerini saklayabiliyorlar. Ancak erkekler yatak da sadece uzanan kadınlar ile beraber olmak dan hoşlanmamaktadır.
  • Erkekler de en az kadınlar kadar yatak da temiz olmaya özen göstermektedir. Bir kadının pis kokması erkeğin cinsel isteksizlik yaşamasına neden olabilen bir durumdur.

İlişki sırasın da erkekleri yatak dan uzaklaştıran davranışlar olduğunu ilk bakışta inanmamak gerekse de bu yazımız da sizlere anlattığımız davranışlar erkekleri cinsellikten iten davranışlardır. Cinsel hayatınız da mutlu bir insan olarak devam etmek istiyorsanız, bu konulara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Bayanlar bu konular da ne kadar dikkatli davranmayı başarırlar ise kendilerini de o kadar mutlu hissedeceklerdir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )