Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Erken boşalma nasıl bir sorundur ?

Erken boşalma nasıl bir sorundur ?Erken boşalma nasıl bir sorundur ?

Erkeklerin cinsel problemlerine baktığımız da erken boşalma sorunu 1. sırada yer almaktadır. Erkeklerin %70’i gibi bir bölümün de erken boşalma problemi görülmektedir. Maalesef ülkemiz de bu sorun belli bir zaman sonra erkekler tarafından benimsenerek kabul edilir bir hal almaktadır. Bu süreç de kadın ve erkek bir çok problem yaşamaktadır ve aralarına soğukluk girmektedir.

Cinsellik erkeğin aktif olması ile yaşanan bir süreçtir. Eğer erkek bu süreci kontrol edemiyor ise ne yazık ki cinsel birliktelik çok kısa süre de bitmektedir. Cinsellik yalnızca erkeğe ait olan bir süreç değildir. Kadın ve erkeğin beraber paylaştığı bir süreçtir. Cinselliğin amacı boşalmak değildir. Üremek ve bu durumdan haz almaktır.

Bu durum ile birlikte eşine yeterli derece de mutluluk veremeyen erkek, sıkıntı içine girmek de ve kendisini küçük düşmüş hissetmektedir. Erkekler bu durumu itiraf etmeseler bile içlerin de yoğun bir şekil de hissetmektedirler. Boşalmasını kontrol edemediği için bir sonraki ilişkiye kaygı için de girmektedir.

Cinsel hayatımız da meydana gelen problemler her zaman hayatlarınız da sizleri hem sosyal olarak , hem de psikolojik olarak çok kötü etkilemektedir. Erken boşalma sorunu gibi problemlere karşı her zaman dikkatli olmanız gerekmektedir. Erken boşalma sorunu her ne kadar çok büyük bir problem gibi görünmese de ne yazık ki sinsice ilerleyen bir problemdir. Bu nedenle her zaman dikkat etmeniz ve bu sorunu ortadan kaldırmak için çabuk hareket etmeniz gerekmektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )