Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Erken Boşalma Süresi Kaç Dakikadır?

Boşalma Süreçlerini Farklı Yöntemler ile Kontrol Edin

İlişkilerde yaşanılan bir takım problemler bulunurken, elbette ki genel olarak erkekler, boşalma süreçlerini kontrol edememe durumları ile karşı karşıya kalmaktadır. Boşalma süreçlerini kontrol altında tutamayan erkekler maalesef cinsel birleşmeyi kaliteli bir şekilde gerçekleştirememektedir. Partnerlerini tatmin edemeyen erkekler, bu durumdan yine psikolojik olarak etkilenirken, daha çok bu sorunun içerisinde kalmaktadır. Bunun için ilk olarak psikolojik olarak kendinizi rahat hissettirmenin ve bu bilgilerin yanı sıra cinsel destek ürünleri kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Erken boşalma ürünleri olarak delay 48000 kullanabilirsiniz.

Cinsel destek ürünleri nelerdir?

Bu konuda sizlere, geciktirici sprey, geciktirici krem ve losyonlar yardımcı olabilmektedir. Etkileri nedir ve kesin sonuç veriyor mu diyorsanız, erken boşalma süreçlerinde yardımcı olduğu bilinse de, % 100 bir etki sunacak gibi ibare kullanmak doğru olmayacaktır. Yine kullanım miktarı, vücut özelliklerine göre farklı etkilerin meydana gelmesi mümkün olan bilgiler arasında.

İçeriğinde yer alan maddeler dahilinde, penis baş kısmına uygulanması durumunda, minimal uyuşmalar meydana getirerek, aşırı haz duygusunu ortadan kaldıracaktır. Her ne kadar zevk alma durumunu kısmen de olsa azaltıyor denilse de, yine de zevk duygusunu yaşayabilmeniz mümkündür. Fakat erken boşalma çok aşırı yaşanıyorsa, bu durumda miktar doz aşırı kullanıldığında zevk daha çok azalabilecektir. Bundan dolayı kullanım miktarlarına dikkat etmek gerekiyor.

Sürdür – bırak tekniği

İlişkiye başladıktan sonra, ilk dakikalarda eğer ki boşalma hissi yaşıyorsanız, bu durumda kendinizi geri çekerek biraz rahatlama sağlayabilirsiniz. Daha sonra bu his geçtikten sonra tekrar birleşmeye başlayarak, erken boşalma süreçlerini kontrol etmek adına alıştırmalar yaparak, bu duruma kendinizi alıştırabilirsiniz. Yine farklı bir yöntem olan, ilişki öncesinden bir defa boşalma sağlayarak, ikinci birleşme için hazır hale geçildikten sonra süreçlerinizi uzatarak, kısmen de olsa biraz daha uzun bir birleşme gerçekleştirebilirsiniz.

Erken Boşalma Süresi Kaç Dakikadır?

İdeal boşalma süresi kadın ve erkeğin aynı anda orgazm olması yani boşalmasıdır. Genel olarak bakıldığında kadınlar 10-15 dakika arasında orgazma ulaşmaktadır. Yani 10-15 dakikanın altındaki süreler erken boşalma süresidir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )