Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,

Delay 48000 ile ilgili satın alma linki, haberler ve kullanıcı yorumlarını bulabileceğiniz. Anında sipariş verebileceğiniz kullanıcı dostu site

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,

Erken boşalmamak için mastürbasyon tedavisi

Erken boşalmamak için mastürbasyon tedavisi

cinsssErken boşalma sebebi genellikle mastürbasyondan kaynaklanmaktır. Bir an önce zevki yaşamak, yakalanma korkusu, zevke odaklanma gibi sebeplerle kısa süre içinde sertleşme ve boşalma gerçekleşir. Bu durumda vücut kasık kaslarının kontrolünü öğrenemez. Erken boşalmanın en büyük zararı ise kadını tatmin edememek ve mutlu edememektir. Cinsel açıdan tatmin olmayan bir kadın mutlu olamaz ve bunun sonucu olarak aldatma ve terk etme durumları meydana gelir.

Erken boşalma sorunu olan kişiler ilaçsız olarak tedavi olabilirler. Psikoloji kaynaklı olan bu yetersizlik çeşitli yöntemlerle tedavi edilebilir. İlaçlarla geç boşalma mümkün olsa da tedavi yöntemi değil geçici çözüm yöntemlerinden birisidir.

Erken boşalmamak için egzersizler gerekir. Öncelikle kasık bölgesinde bulunan pc kası ya da aşk kası olarak bilinen kasların farkında olmalısınız. Pc kası geliştirme yöntemleri ile bu kasların farkına vardıktan sonra mastürbasyon alışkanlığınızı değiştirmelisiniz.

Boşalma hissi yaşadığınızda bunu bastırmak için kaslarınızı kullanmalısınız. Boşalma hissi yaşadığınız anda beklemek işe yarayan bir yöntem olsa da asıl kontrol kasların gevşek bırakılması ile olur. Boşalma sırasında kasılan kaslar boşalmaya neden olmaktadır.

Mastürbasyon egzersizleri yaparak erken boşalma tedavisi yaptıktan sonra erken boşalma sorunundan tamamen kurtulabilirsiniz. Sadece uzun süre boyunca ilişkiye girilmeyen durumlarda erken boşalma kaçınılmaz olmaktadır. İlk boşalmadan sonra ikinci boşalma istenilen sürenin yakalanmasını sağlayacaktır.

 

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL, Delay 48000Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL, © 2018
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL, Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,