Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Geciktirici Spreylerin Kullanımı ve Etkileri

Geciktirici kremler ve spreyler, birçok erkeğe hitap eden erken boşalma için kolay ve hızlı bir çözümdür.

Sorunuzun anksiyete veya uyarılma kontrolünün olmaması gibi faktörlerden ziyade fiziksel hassasiyetten kaynaklanması durumunda, özellikle faydalı olabilir.

Bu makalede, bir gecikme kremi veya sprey kullanmanın avantajları ve eksileri hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz, sizin için doğru seçenek olup olmadığına karar vermenize yardımcı oluyor.

Ve bir tanesini denemek istediğinize zaten karar verdiyseniz, en iyi gecikme spreyleri ve kremleri hakkındaki önerilerimi görmek isteyebilirsiniz .

Faydalar

1. Minimum çaba gerektiren kolay bir seçenek

Bir erteleme kremi kullanmak, belki de erken boşalma ile başa çıkmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Yapmanız gereken tek şey seks yapmadan önce uygulayın, yıkamadan önce birkaç dakika bekleyin ve gidecek kadar iyisiniz.

2. İsteğe göre kullanın

Bir erteleme kremi, her seks yaptığınızda uygulanmalıdır. Dolayısıyla, sık seks yapmazsan, sürekli durumda bir şeyler almak konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bu, her geçen gün alınması gereken anti-depresanlar gibi bazı diğer tedavilere karşıttır.

3. Malzemeler genellikle güvenli

Kullanılan bileşenler tipik olarak çoğu insan için güvenli olduğu düşünülen benzalkain ve lidokain, topikal anesteziklerdir. Durex prezervatifleri, Promescent, Super Dragon 6000, Doc Johnson, Rock hard ve Stud 100, örneğin hepsi bunlardan birini kullanıyor.

Bazı insanlar topikal anestetik krem ​​üzerinde olumsuz reaksiyonlar gösterebilir ancak oldukça nadirdir ve çoğu insan maddeleri iyi tolere eder.

4. Reçetesiz kullanılabilir

Çoğu geceleme kremleri reçetesiz satın alınabilir veya reçete edilmeksizin çevrimiçi sipariş edilebilir. Dolayısıyla, doktorunuzla konuşmak konusunda istekli değilseniz, bu potansiyel herhangi bir utandırmadan kaçınabileceğiniz, kendi kendine yardım seçeneğidir.

5. Uyuşma genellikle etkindir

Bir geciktirme kremi düşünürken en önemli soru elbette ki aslında değil mi işe yarayıp yaramayacağıdır. Çoğu çalışıyor ve bazen çok iyi.

Ancak, uyuşturucu eylem bazen biraz fazla kuvvetlidir ve bir sonraki bölümde göreceğiniz gibi başka sorunlara neden olur.

Olası Sorunlar ve Yan Etkiler

1. Ereksiyon kaybı

Gecikme ürünlerinin sık rastlanan yan etkilerinden biri aşırı uyuşma halindedir. Krem çok kuvvetliyse veya çok fazla koyarsanız, azalmış sansasyonla sonuçlanabilirsiniz.

Bu bazen zor bir ereksiyona veya korumaya neden olabilir. Daha sonra elinizden geldiği kadarını yıkayın ve tekrar denemeden önce anestezinin aşınmasını bekleyin. Tutku atışlarında ideal bir durum değil.

2. Zevk kaybı

Duyarsızlaşmayı önleyici kremlerle ilgili bir diğer sık ​​karşılaşılan sorun, etkin bir şekilde bir ödün vermeniz. Yatmadan daha uzun süre dayanmalısınız, ancak sansasyonun tadını daha az çıkarabilirsiniz.

Daha az zevk aldığınız, ancak daha uzun süre sahip olduğunuz söylenebilir, bu yüzden bu iyi bir ticaret. Ve ayrıca eşinizi tatmin ettiğinizi bilmekten zevk alırsınız, ki bu tabii ki çok önemlidir.

3. Eşinize geçiş

Herhangi bir uyuşturucu krem, penetratif seks veya oral yoluyla, partnerinize bazı sorunlara neden olma potansiyeline sahiptir.Bu nedenle, talimatları dikkatli bir şekilde izlemek önemlidir.

Fakat bazen aktarım, zamanlamanın yanlış alınması ya da uygun şekilde yıkanmaması gibi çeşitli nedenlerle halen sürmektedir. Bunu önlemenin kolay bir yolu prezervatif kullanmaktır ve korunmasız seks yapıyorsanız seks yapmadan önce silmeyi unutmayın.

4. Seksten önce uygulamak zorunda kaldım.

Kişisel durumunuza bağlı olarak, sprey veya krem ​​uygulama işlemi bir sorun oluşturabilir.

Bir ilişki içindeyseniz ya da anlayışlı bir kişiyseniz, muhtemelen çok fazla bir mesele değildir – özellikle de tam olarak ne zaman seks yapacağınızı biliyorsanız.

Ancak, yeni bir eşiniz varsa ya da spontan cinsiyet ise, onu uygulamak için tuvalete girip kapatıp yıkamayı bekleyecek biraz tutku katil olabilir.

Tavsiyem, bu konuda ön plana çıkmak ve eşinize inanılmaz ön sevişme vermeye odaklanabilmek için o zamandan en iyi şekilde yararlanmaktır. Umarım kremayla ilgili sizi rahatsız hissettirmekten zevk almakla meşgul olurlar.

5. Bir tedavi değil – uzun vadeli maliyet

Halsizlik giderici ürünler, erken boşalımı tedavi edemez; bu nedenle, onları sürekli olarak kullanmayı seçerseniz, onları satın almaya devam etmeniz gerekir.

Paranız varsa, bunun maliyeti olduğunu düşünebilirsiniz. Ve dünyadaki tüm paranız olmasa bile, cinsel yaşamınızın korunması için hâlâ yeterli bulma şansınız olacaktır. Ancak gün sonunda, çarşaflar arasında etkin bir yaşam sürdüğünüzde maliyet artar.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )