Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Her 5 erkekten 1’i erken boşalma yaşıyor

her 5 erkekten 1 tanesi erken boşalma sorunu yaşıyorHer 5 erkekten 1’i erken boşalma yaşıyor

Türk erkeklerin konuşmaktan kaçındığı sorunlar başın da erken boşalma, sertleşme problemi gibi cinsel problemler gelmektedir. Türk Androloji Derneği tarafından yapılan çarpıcı bir araştırma sonucun da ülkemiz de her 5 erkekten 1 tanesinin erken boşalma sorunu yaşadığı gözlemlenmektedir. Ancak bu sorunu yaşayan 10 erkekten sadece bir tanesinin uzmanlara baş vurduğu görülmektedir.

Türk Androloji Derneğinin farkındalık yaratmak için erken boşalma konusu hakkın da  “Bazen Doğru Süre Bir Dakikadan Daha Fazlasıdır” sloganı ile hayata geçirilen bir kampanya başlatarak sık rastlanan bir problem olan medikal bir sorun olan erken boşalma sorununa insanların doktora baş vurarak bu sorundan kurtulabileceklerini vurgulamaya çalışmaktadırlar. Türk erkeklerinin konuşmaktan dahi nefret ettikleri bir konu olan erken boşalma sorunu konusun da sizler de sorun yaşıyorsanız yardım almaktan kaçınmamanız gerekmektedir.

Her erkek bu sorunu dönem dönem yaşayabilir ancak bu konu da yardım almanız gereken zaman sorunu sürekli olarak yaşamaya başladığınız da mutlaka uzman yardımı alarak sorunun devam etmesini engellemeniz gerekmektedir.

Erken boşalma sorunu günümüz de erkeklerin en sık olarak yaşadıkları cinsel problemler arasın da ilk sırada gelmektedir. Erkekler bu sorunu her ne kadar çok sallamayıp profesyonel yardım almasalar da ilerleyen sorunlar cinsel istek kaybına kadar yol açabilmektedir.

Cinsel sorunlarınızı ortadan kaldırmak ve daha mutlu bir gelecek geçirmek için her zaman bu sorunlarınızı ortadan kaldırmaya odaklanmanız gerekmektedir. Profesyonel destek alarak çeşitli egzersizler sayesin de bu sorunlar dan kalıcı olarak kurtulmanız mümkün olacaktır.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )