Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

İktidarsızlık Psikolojisi

erkek cinsel sorunları
Psikolojik faktörler elbette iktidarsızlığa neden olabilir. Bunlar arasında şunlar bulunur:

suç
depresyon
eşinize ilgi kaybetmek
ilişki ağrılı bulan bir ortak
kendine güvensiz
iyi performans göstermeme korkusu
Genellikle hem fiziksel hem de psikolojik faktörler yer alır. Fiziksel bir problem, ereksiyonu bozar ve “Bu kez kurulumumu devam ettirebilir miyim?” Sorusu ile bu kadar meşgul olursunuz. cinsel uyarılmayı imkansız hale getirir. Anksiyete aslında penisin içine giren kan dolaşımını önleyerek ve kanın boşaltılmasını önleyen, erektil dokunun kaslarını kasılıp fiziksel etkiye sahiptir.

Doktora Nasıl Yaklaşılır?
Men’s Health dergisine göre, “utanmanın Richter ölçeğinde, iktidarsızlık tepeye geliyor”. Viagra’nın tanıtımı tabuyu bir ölçüde gevşetti, ancak bu hala erkeklerin uygulayıcılarıyla tartışmayı sevmediği bir mesele. Ancak, tabii ki, aile hekimliğinin, sizin belirttiğiniz sürece, sahip olduğunuzu tahmin edemeyeceği tek sorun budur. Bunu tartışmayı başardığınızda, muhtemelen ailen uygulayıcısının şaşırtıcı derecede önemli olduğunun farkına varacaksınız. İktidarsızlık, doktorların şu anda başa çıkması için eğitildiği standart tıbbi bir sorundur. Ayrıca bir yerel uzman hastane kliniğinizin olması da mümkündür.

Aile hekiminizle sorunu önlemeye devam ederseniz, olası diğer iki yaklaşım vardır. Eşinizin yol açmak için doktorla bir ön görüşmesi olabilir. Veya doktorunuza yazıp, ‘Gizli’ zarfını işaretleyerek ve sorundan bahsetmekten utanıp kalmadığınızı açıklayabilir, ancak mümkünse doktorunuza daha fazla sahip olduğunuzda ameliyatın sonunda bunu tartışmak için bir randevu almak istersiniz. zaman.

Sorunu stres kaynaklı olduğuna ikna etseniz bile doktorunuza danışın. Yanılıyorsun ve haklı olsan bile doktorunuz yardımcı olabilir.

Kendinize sormanız gereken sorular
Gerçekten bir ereksiyon sorunu mu var? Yoksa gerçek sorun erken boşalma mı yoksa cinsel istek eksikliği mi?
Mastürbasyon yoluyla bir ereksiyona erişir misin, eşinizle değil, bazen de ereksiyon ile uyanır mısınız? Yanıtlar ‘evet’ ise, stres veya depresyon gibi psikolojik bir neden olabilir.
Erken kayıplar aniden ortaya çıkıyor veya ereksiyonlar kademeli olarak uzun süreler boyunca başarısız oldu mu? Aniden ortaya çıkan ereksiyon başarısızlığı genellikle psikolojik; Fiziksel nedenler genellikle daha yavaş aşamalı olarak ortaya çıkmaktadır.
Son zamanlarda ekstra stres altında mısın? Öyleyse, yaşamınızdaki stresleri azaltmanın herhangi bir yolu var mı?
Sorumlu olabilecek herhangi bir uyuşturucu alıyor musunuz? Eğer öyleyse doktorunuzdan alternatifler isteyin.
Çok mu içiyorsun? Yaklaşık 25 mg / 100 ml’ye kadar olan kan alkolü konsantrasyonları, ereksiyonu hafifçe geliştirir, ancak seviye yaklaşık 40 mg / 100 ml’ye ulaştığında ereksiyon engellenir. Bazı insanlarda kan alkolünü bu seviyeye yükseltmek için yalnızca bir veya iki içecek yeterlidir. Uzun süre aşırı miktarda içilmesi, sinir hasarına bağlı olarak erektil yetmezliğe neden olabilir.
Yanlış bir şey farkettin mi? Örneğin: Penisin yumrulu olduğu ve sıklıkla bükülme (penis bükme) yaptığı Peyronie hastalığı iktidarsızlığa neden olabilir; Sünnet derisinin sıkılığı (sıkı sünnet derisi) tam ereksiyonu önleyebilir; göğüslerin genişlemesi veya vücut kıllarının kaybı hormonal bir sorun anlamına gelebilir.
Siz ya da eşiniz tarafından gerçekten rahatsız olan kim? Her birinizin seks yapmak istediğini eşinizle konuşun. Seks danışmanı Susie Hayman’ın söylediği gibi “Kaç kişi orada yatıyor, eşinin zihinsel okuyucu olduğunu görmek çok şaşırtıcı.”
sigara kullanıyormusun? Eğer öyleyse, durabilir misiniz? Sigarayı bırakmak, sorunu tersine çeviremeyecek, ancak kötüleşmesini engelleyebilir.
İktidarsızlık aynı zamanda depresyondan ve ilişki problemlerinden kaynaklanabilir, bu nedenle bu çizgide bazı konuşmalara hazır olun. Bununla birlikte, çoğu doktor derin psikoanalitik-tipi tartışmalarda bir nokta olmadığını düşünüyor; birkaç basit soruşturma yapmayı ve sorunu pratik bir şekilde ele almayı tercih ediyorlar.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )