Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

İstek Artırıcı Yiyecekler

İstek Artırıcı Yiyecekler

Cinsel isteği artıran besinlerle daha mutlu ve sağlıklı bir cinsel hayat geçirmeniz oldukça mümkündür. Bu makalemiz de cinsel isteği artıran bazı besinlerden bahsedeceğiz.

Havyar: Havyar içeriğin de bulunan çinko sayesin de erkeklik hormonlarını artırarak cinselliğe karşı daha etkili ve aktif olmanıza yardımcı olur. Çinko aynı zaman da sperm kalitesini de artıran bir özelliğe sahiptir.

Greyfurt: Cinsel gücü artıran bir meyvedir. Sabahları aç karnına içilen greyfurt suyu daha da etkili olmaktadır.

Pekmez: Pekmez de bulunan minerallerin en önemli olanları demir, kalsiyum ve potasyum dur. Tahinle birlikte alındığın da çok daha etkili olmaktadır.

Fındık: Lif ve protein bakımından oldukça zengin bir besindir ve cinsel gücü artırır.

Havuç: İçeriğin de bulunan çok fazla A vitamini sayesin de cinsel gücü artırmaktadır.

Ginseng: Geleneksel Çin tıbbın da cinsel gücü artırmak için kullanılan bir köktür. Bir araştırma sonucu ginsengin cinsel isteği ve birleşme sayısını artırdığı kanıtlanmıştır.

Cinsel alan da insanlar bir çok yol denemektedir. Cinsel hayatlarının daha mutlu geçmesi açısın dan her çiftin zaten bu konulara karşı dikkatli olmaları gerekmektedir. Bu yazımız da sizlere vermiş olduğumuz bitkilerin kesin bir kanıtlanmış etkileri olmamak ile beraber kullanılan ülkeler de faydaların dan söz edilmektedir. Bitkilerin sadece cinsellik ile ilgili değil bir çok konuda faydalarının olduğunu söylemek de kaçınılmaz olan bir durumdur.

Erken-Boşalmanın-Önlenmesi

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )