Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Mutlu ilişkilerde ilişki sıklığı

Mutlu ilişkilerde ilişki sıklığı

Sağlıklı ve mutlu bir ilişki de hangi sıklık ile ilişkiye girmeniz gerekir ? Sağlıklı ve mutlu bir ilişki için nelere dikkat etmeniz gerekiyor bu yazımız sizlere bu konu da yardımcı olacaktır.

Sağlıklı bir ilişkinin olmaz ise olmazların dan birisi de cinsel ilişkidir. İlişkinizin mutluluğu ve geleceği için cinsellik çok önemli bir yer tutmaktadır. Peki cinsellik ilişkiler de ne kadar sıklık yaşamak gerekir.

Cinsel ilişkinin sıklığı olur mu diye kendinize soruyor olabilirsiniz. Ancak cinsel hayatınız da daha mutlu bir insan olmak istiyorsanız kesinlikle sıklık değil ama süreklilik çok önemli bir konudur. Özellikle de uzun süreli ilişkiler yaşayan bireylerin mutlaka sistematik olarak ilişkiye girmeleri gerekmektedir.

İlişki sıklığı çiftlerin cinsel isteklerine ve arzularına göre değişir. Ancak cinsel hayat da ortalama olarak uzun süreli ilişki yaşayan çiftlerin hafta da 2-3 kere ilişkiye girmesi gerekmektedir.

Sizler de cinsel hayatınızın her zaman kıymetini bilerek davranmaya özen gösteriniz. Bu şekil de hayatınız çok daha mutlu geçecektir buna emin olabilirsiniz. İlişkileriniz de sıklık önemli olmak ile beraber, daha önemlisi de sistematik olarak ilişkiye girmeniz de son derece büyük önem taşımaktadır.

Her zaman dediğimiz gibi düzenli cinsel ilişki hayatımızın en önemli gereklilikleri arasın da yer almaktadır. Düzenli cinselliğin tadını her zaman bilmeniz gerekmektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )