Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Öpüşmek için 5 neden ?

Öpüşmek için 5 neden ?

Farkın da olmasanız da sevgiliniz ile ya da eşiniz ile her öpüştüğünüz de sizlere ne kadar faydası olduğunu ve sizlere sağlık açısın dan ne kadar yararlı olduğunu biliyor musunuz ? İşte sizlere öpüşmek için 5 neden ?

  1. Stresi azaltıyor : Öpüşmek stres hormonu olan kortizol seviyesini azaltırken oksitosin seviyesini artırmaktadır. Oksitosin üremede ki hormon olarak bilinmektedir. Yoğun stresli işler de çalışan insanlar için en önemli tedavi yöntemi kesinlikle öpüşmektir.
  2. Mutlu ediyor : Öpüşmek stresi azaltarak daha mutlu bir insan olmanıza yardımcı olmaktadır. Öpüşdüğünüz zaman vücudunuz da mutluluk hormonu olan endorfin salgılanmaya başlamaktadır. Bu hormonun salgılanması ile kendinizi çok daha iyi hissettiğiniz bir gerçek.
  3. Diş çürükleri ile savaşmaktadır : Öpüşürken artan tükürük sıvısı dişler de plak oluşması ile savaşmaktadır. Bunun yanı sıra diş çürükleri ile savaşmaktadır.
  4. Bağışıklık sistemini düzenliyor : Tek bir öpücük ile vücudunuza yararlı olan bakterileri alırsınız. Bağışıklık sisteminiz gelişmektedir.
  5. Kilo vermeye yardımcı : Kilo vermenize kalori yakmanıza yardımcı olarak daha fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olmaktadır.

Öpüşmek cinsel ilişkilerinizin en önemli safhaların dan bir tanesidir. Öpüşmek sizlere her zaman daha tutkulu olmanıza yardımcı olmaktadır. Cinsel hayatınızı daha mutlu bir insan olarak sürdürmek için her zaman bu konuya dikkat etmeniz ve öpüşme taktiklerini her zaman bilmeniz gerekmektedir. Sizlere diğer yazılarımız da öpüşme yöntemleri hakkın da bilgi vermiştik.Bu yöntemler ilişkinizin çok daha sıcak ve tutku dolu geçmesine yardımcı olacaktır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )