Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,

Delay 48000 ile ilgili satın alma linki, haberler ve kullanıcı yorumlarını bulabileceğiniz. Anında sipariş verebileceğiniz kullanıcı dostu site

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,

Öpüşmek için 5 neden ?

Öpüşmek için 5 neden ?

Farkın da olmasanız da sevgiliniz ile ya da eşiniz ile her öpüştüğünüz de sizlere ne kadar faydası olduğunu ve sizlere sağlık açısın dan ne kadar yararlı olduğunu biliyor musunuz ? İşte sizlere öpüşmek için 5 neden ?

  1. Stresi azaltıyor : Öpüşmek stres hormonu olan kortizol seviyesini azaltırken oksitosin seviyesini artırmaktadır. Oksitosin üremede ki hormon olarak bilinmektedir. Yoğun stresli işler de çalışan insanlar için en önemli tedavi yöntemi kesinlikle öpüşmektir.
  2. Mutlu ediyor : Öpüşmek stresi azaltarak daha mutlu bir insan olmanıza yardımcı olmaktadır. Öpüşdüğünüz zaman vücudunuz da mutluluk hormonu olan endorfin salgılanmaya başlamaktadır. Bu hormonun salgılanması ile kendinizi çok daha iyi hissettiğiniz bir gerçek.
  3. Diş çürükleri ile savaşmaktadır : Öpüşürken artan tükürük sıvısı dişler de plak oluşması ile savaşmaktadır. Bunun yanı sıra diş çürükleri ile savaşmaktadır.
  4. Bağışıklık sistemini düzenliyor : Tek bir öpücük ile vücudunuza yararlı olan bakterileri alırsınız. Bağışıklık sisteminiz gelişmektedir.
  5. Kilo vermeye yardımcı : Kilo vermenize kalori yakmanıza yardımcı olarak daha fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olmaktadır.

Öpüşmek cinsel ilişkilerinizin en önemli safhaların dan bir tanesidir. Öpüşmek sizlere her zaman daha tutkulu olmanıza yardımcı olmaktadır. Cinsel hayatınızı daha mutlu bir insan olarak sürdürmek için her zaman bu konuya dikkat etmeniz ve öpüşme taktiklerini her zaman bilmeniz gerekmektedir. Sizlere diğer yazılarımız da öpüşme yöntemleri hakkın da bilgi vermiştik.Bu yöntemler ilişkinizin çok daha sıcak ve tutku dolu geçmesine yardımcı olacaktır.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL, Delay 48000Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL, © 2018
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL, Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,