Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Seks sırasın da yasak sözler !

Seks sırasın da yasak sözler !Seks sırasın da yasak sözler !

Seksten soğumanıza neden olan, libidonuzu yerlere düşüren kendine güveni ortadan kaldıran sözler nelerdir bu yazım da sizlere bu konu hakkın da bazı tüyolar vermek istiyorum. İşte seks sırasın da yasak sözler !

İlk olarak kadınların vücutların dan utanmaları ve fazla kilolarımı fark ettin mi ? Sorusu gelmektedir. Seks sırasın da bu soruyu kesinlikle sormamak gerekir. Emin olabilirsiniz ki o esna da partneriniz fazla kilolarınıza kesinlikle takılmamış olacaktır.

İlişki sırasın da partnerinizi tahrik etmek yerine müdaheleci olursanız libidonuzun düşmesine neden olabilirsiniz. Seks sırasın da rahat olmanız gerekmektedir. İlişki sırasın da seks dışın da alakasız konular dan kesinlikle söz etmeyin.

Çişimi yapmalıyım ! Seks sırasın da bir çok insanın başına gelen bir durum olsa da bu konuyu dillendirmek kesinlikle doğru olan bir durum değildir. Bu neden ile ima dahi etmemeniz daha iyi olacaktır.

Sevdiğim şeyi yapar mısın diye sormayın. Erkek onu bilmeyebilir ya da o an aklına gelmeyebilir bu neden ile isteklerinizi direkt olarak söylemek den asla çekinmeyin.

Sizlere bu makalemiz de kesinlikle söylememeniz gereken bazı cümleleri dile getirmeye çalıştık. Cinsel hayatınız da kesinlikle bu cümleleri ağzınıza almamanız cinsellikten soğumamak adına son derece önemlidir.

Çok güzel bir ilişkinin ortasın da kesinlikle yanlış bir söz ederek ilişkinin güzelliğini ortadan kaldırmak hiç bir erkek ya da bayan istemez. Her zaman cinsel ilişki sırasın da cinselliğe odaklanmanız ve gereksiz düşüncelere kafanız da kesinlikle yer vermemeniz gerekmektedir. Gereksiz düşünceler kafanız da mutsuzluk dan başka bir şey getirmeyecektir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )