Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,

Delay 48000 ile ilgili satın alma linki, haberler ve kullanıcı yorumlarını bulabileceğiniz. Anında sipariş verebileceğiniz kullanıcı dostu site

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,

Seksle ilgili şaşırtıcı gerçekler

Seksle ilgili şaşırtıcı gerçekler

Kafanız da her zaman cinselliğe dair çözemediğiniz bazı sorular bulunmaktadır. Bu yazımız da sizlere seksle ilgili şaşırtıcı gerçekler hakkın da bilgiler vereceğiz.

  • İlk soru erkekler kadınların orgazmını hisseder mi ? Bu sorunun cevabı hayır dır çünkü bu durum erkeğin, kadının mutluluk çığlıklarını duymasın dan çok farklı olan bir durumdur. Kadınlar ses çıkarmasalar bile, orgazm sırasın da meydana gelen kasılmaları erkekler anlayabilir hatta bazı erkekler bu durumu bir kalp atışına benzetmektedir.
  • Nasıl aynı anda orgazm olunur ? İlk olarak belirtmemiz gereken durum sekste aynı anda orgazm olma gibi bir durum söz konusu değildir. Filmler de gördüğünüz seks durumlarına inanmayın. Bu durum hiç aynı anda orgazm olamayacağınız anlamına gelmemektedir. İşin sırrı eşler arasın da ki iletişimdir.
  • Gereğinden fazla seks yapmak siye bir şey var mıdır ? Eğer cinsel hayatınız da ki istek yüzün den hayatınız da olumsuz durumlar var ise ya da tuvalete çıkarken cinsel organ da acı hissediyorsanız artık cinsel hayatınıza biraz ara verebilirsiniz. Bu sorunlar yok ise fazla seks yaptığınızı düşünmenize gerek yoktur.

Seks hayatınız da ne kadar bilgi sahibi olursanız, cinsel hayatınız da o kadar mutlu geçecektir. Seks hakkın da sizlere bazı bilgiler vermeye çalıştık. Her zaman bu tarz konular da bilgili olmak sizlere daha güzel bir seks hayatı yalama konusun da yardımcı olur.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL, Delay 48000Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL, © 2018
Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL, Delay 48000 Geciktirici Sprey 45TL,