Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Sprey İle Delay 48000 Geciktirici Sprey

İçerisindeki özel içerikler ile geciktirici bir etki bırakan Delay 48000 geciktirici sprey, birçok erkeğin kullandığı bir geciktirici ürünlerdir. Hem krem yöntemi hem de sprey yöntemi bulunmaktadır. Almanya’da üretilen ürünler, birçok erkek tarafından kullanılır ve dünyanın en çok bilinen geciktirici ürünlerinden birisi olmaktadır. Peniste olan kan dolaşımını hızlandırarak, erkeğin uzun süre erekte kalabilmesini sağlar ve erken boşalma ihtimalini düşürür. Yaklaşık olarak 1 saat kadar etkinliğini sürdürebilen bu ürün, erken boşalma konusunda birçok erkeğin kâbusunu gidermektedir.

Sprey İle Uzun İlişki Sırları

Cinsel beraberlik konusunda uzun ve kaliteli bir birliktelik kişilerin yaşam standartlarını bile etkilemektedir. Cinsel birlikteliğinde tatmin olan taraflar daha mutlu olur ve bu durum normal yaşantılarına da etki eder. Erkeğin cinsel birlikteliklerde en önemli sıkıntıları arasında yer alan erken boşalma, iki tarafı da mutsuz edecek olan bir problem olmaktadır. Böyle durumlarda dünyaca bilinen Delay 48000 geciktirici sprey ya da krem kullanımı ile iki taraf da ilişkiden memnun bir şekilde ayrılabilmektedir. Doğal ve bitkisel özlerden yapılan ve içerdiği geciktirici etkili maddelerle erkeklerin kullanımına sunulan bu ürünü satın almanın da birden fazla yolu bulunmaktadır.

Kullanım Seçeneği

Erkeklerin en büyük korkularından olan erken boşalma problemini çözmek için üretilen Delay 48000 geciktirici spray ürünleri, kişinin erken boşalma seviyesine göre kullanılmalıdır. Dozajı gayet önemli olan bu durumların kişiden kişiye farklılık göstermesi de gayet anlaşılabilir bir durumdur. Eğer ki kişinin erken boşalma hızı çok ileride ise ilişkiden yaklaşık olarak 30 dakika kadar önce penis ucuna, penis dibine ve penis gövdesine birer kez sıkılmalıdır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )