Delay 48000 Geciktirici Krem – Geciktirici Sprey Ürün Görseli

Tantra tekniği ile erken boşalma

cinsssCinsel sorunlardan birisi de erken boşalma sorunudur. Kadının ilişkiden zevk alabilmesi için uzun süreli bir seks gerekir. 3-5 dakika içinde tamamlanan bir seks kadının ilişkide tatmin olmamasını sağlar. Bunun sonucu olarak kadının cinsel açlığı doyuma ulaşamaz, aldatma ve terk etme gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Tantra tekniği ruhsal ve bedensel kontrolü sağlayan bir düşünce yapısıdır. Erkeğin erken boşalma sorunu erkeklik gururunu kırar ve ilişkide daha kötü sonuçlara neden olur. Kendine olan özgüveni kaybolan erkekte cinsel isteksizlik ve sertleşme problemleri meydana gelir.

Tantra tekniği erkeğin erken boşalma sorunun farkına varması ve bunu kontrol edebilmeyi öğrenmesini amaçlayan bir felsefedir. Tantra tekniği cinsel terapistlerin ev ödevi niteliğinde verdiği egzersizlerdir. Tantra tekniği boşalmayı kontrollü hale getirmeyi amaçlayan bir yöntemdir. Düşünce, nefes ve meni kontrolü ile bu başarılabilmektedir.

Tantra tekniği nefes kontrolü, nefesle birlikte aşk kaslarını rahatlatma ve ilişkiden haz almayı sağlar. Cinsel ilişkide sadece sonuca hedef almak yerine anın zevkini çıkarmak erken boşalmayı engelleyecektir. Zihni ve bedeni rahatlatmak, nefes egzersizleri yapmak ve vücudun kontrolünü öğrenmek tantra tekniği ile mümkün olmaktadır. Cinsel terapi gören çiftlere bu bilgi verilerek ortalama 6-12 seans arasında erken boşalma sorununu kesin çözüm olarak hediye etmektedir. Erken boşalma sorunu çok aşırı olanlar için ilk seanslarda rahatlatma ve geciktirme ilaçları verilebilir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )